Menu
Neviete si rady? Zavolajte. +421 911 674 111 PON - PIA 11,00 h - 19,00 h

O nás

Vážení klienti, vítajte na webovej stránke Team Travel s.r.o.


Skúsenosti s obchodom a predajom zájazdov a iných služieb cestovného ruchu na slovenskom trhu máme od roku 2003 a zabezpečujeme hlavne dovolenky šité na mieru pre rodiny s deťmi i jednotlivcov a ubytovacie služby pre mnohé športové kluby a organizácie.


V našej ponuke nájdete produkty viac ako tridsať slovenských a zahraničných cestovných kancelárií. Sme TEAM skúsených odborníkov v cestovnom ruchu a radi Vám pomôžeme orientovať sa v tejto širokej ponuke.


Zároveň, sme generálnym zastúpením na Slovensku českej cestovnej kancelárie Time Travel (www.time-travel.cz), známym „tvorcom komfortu“. Aj v duchu nášho sloganu, sme tu pre Vás na zabezpečenie rýchlej, bezpečnej a efektívnej dovolenky.


Okrem služieb cestovného ruchu prevádzkujeme aj portál Team Shop, (www.teamshop.sk), ktorý za krátky čas svojej existencie získal veľkú priazeň stoviek našich spokojných klientov.


A na záver, sme hrdí, že na Slovensko môžeme priniesť aj popredné značky prírodnej kozmetiky Hedera Vita (www.hederavita.sk) a Beerskin cosmetics (www.beerskincosmetics.com), ktorých sme výhradným dovozcom.


Centrála našej firmy sa nachádza v Bratislave, Pribylinská 12 a na nás sa kedykoľvek môžete obrátiť osobne, telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.


Tešíme sa na Vás. Kolektív Team Travel