Menu
Neviete si rady? Zavolajte. +421 911 674 111 PON - PIA 11,00 h - 19,00 h

Cestovanie

DOVOLENKA NA ŽELANIE

Individuálna cesta okolo sveta alebo prázdne pláže s bielym pieskom?

Najstaršie pamiatky civilizácie či divoká príroda?

Povedzte nám svoje predstavy o Vašej dovolenke!Podeľte sa s nami o Vašu predstavu príjemne prežitej dovolenky. Vďaka bohatým skúsenostiam kvalitne zrealizujeme Vaše skryté túžby, jednoducho poradíme a profesionálne zostavíme dovolenku podľa Vašich požiadaviek.


INSENTÍVNE ZÁJAZDY

Kompletná príprava a organizácia konferencií, zasadnutí, seminárov, stáží či rokovaní vrcholového manažmentu. Sprostredkujeme všetok sprievodný program týkajúci sa zariaďovania gastronomických, kultúrnych, športových, vzdelávacích a ďalších akcií.


Profesionálny prístup, komplexný cestovný servis, pohodlie renomovaných leteckých spoločností, špičkové služby hotelov medzinárodných reťazcov, flexibilita v programe a naše bohaté skúsenosti sú zárukou spokojnosti, ktorá Vám zaručuje perfektný servis kdekoľvek na svete.


SVADOBNÉ CESTY


Nezabudnuteľná svadobná cesta? Stačí len vysloviť – Áno! Či už sa svoje „Áno“ ešte len chystáte, či už vyrieknuté, nechajte sa rozmaznávať a zverte nám svoje romantické predstavy o svojej svadobnej ceste.


Aj keď svadobné cesty do všetkých kútov sveta pripravujeme už niekoľko rokov, stále zbierame cenné skúsenosti a snažíme sa tak byť aktuálna, moderná a zaujímavá cestovná kancelária. Záleží teda len iba na Vás, či sa túto romantickú udalosť rozhodnete prežiť na plážach s krásnym bielym pieskom alebo sa vydáte do pulzujúceho veľkomesta. Keďže vieme, že byť verní sa vypláca, radi a s poctou pripravíme unikanie cesty aj k Vášmu jubilejnému výročiu.


Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie alebo konkrétne ponuky, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

Kontaktujte nás