Menu
Neviete si rady? Zavolajte. +421 911 674 111 PON - PIA 11,00 h - 19,00 h

To najkrajšie z Francúzskej riviéry

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 961179
Cena od: 369 €
Príplatky od: 10 €
Poznávacie zájazdy
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

26.08.2022 6 dní 369 € +10 € autobusová

Popis zájazdu

1.deň:
odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách NON STOP cez Rakúsko, Taliansko do Francúzska.  

2.deň:
príchod do očarujúceho mesta Nice – prehliadka mesta (historické centrum, paláce, Katedrála sv. Reparaty), výstup na  hradný vŕšok s výhľadom na prístav a celú Promenade de Anglais, individuálne voľno, presun na ubytovanie, nocľah.  

3.deň:
raňajky, návšteva kaňonu Verdon, ktorý patrí medzi najkrajšie prírodné scenérie v Európe. Zastávka v stredovekom mestečku  Aiguines nad jazerom St. Croix s tyrkysovo modrou vodou. Presun do malebnej dedinky Moustiers-Sainte-Marie, v ktorej sa  nachádzajú obrovské vodopády a nad ktorou sa v skalách týči kostolík Notre Dame de Beauvois. Vo večerných hodinách  ubytovanie, nocľah.  

4.deň:
raňajky, odchod do St. Tropez – prehliadka mesta presláveného filmovým žandárom, ktorého stvárnil legendárny Louis de  Funes. Zastávka v Port Grimaud – unikátnom mestečku tvoreného vodnými kanálmi v štýle talianskych Benátok, fakultatívne  plavba loďou kanálmi. Presun do St. Paul de Vence – mestečko s kamennými ulicami, typická stredoveká pevnosť na skale,  ktoré si zachovalo svoj stredoveký charakter. Je to mesto umelcov, galérií a prekrásnych výhľadov na prímorské Alpy a  okolité údolia, nocľah.

5.deň:
raňajky, odchod do horskej dedinky Eze s nádherným panoramatickým výhľadom na celú riviéru. Presun do Monaca – symbol luxusu, bohatstva a elegancie, prehliadka mesta (kniežací palác, katedrála, Oceánografické múzeum), presun do Monte Carla – kasíno. Vo večerných hodinách odchod autobusom NON STOP na Slovensko.  

6.deň:
v popoludňajších hodinách príchod na Slovensko.