Menu
Neviete si rady? Zavolajte. +421 911 674 111 PON - PIA 11,00 h - 19,00 h

Villa Nodari

Vila Nodari, Lignano Sabbiadoro, zájazdy Vila Nodari, Lignano Sabbiadoro, zájazdy Vila Nodari, Lignano Sabbiadoro, zájazdy Vila Nodari, Lignano Sabbiadoro, zájazdy
Destinácia: Taliansko, Friuli-Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro
Kód zájazdu: 1277163
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villa Nodari

TV domáce zviera práčovňa, čistiareň parkovisko detská postieľka plážový servis piesočnatá pláž internet, WiFi klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 300 m
Vzdialenosť od pláže: 150 m
Rýchly popis:

Nedávno zrekonštruovaná rezidencia s 8 apartmánmi v blízkosti mora a pláže pre psíkov a uprostred letoviska s množstvom nákupných a zábavných možností.


Poloha:
v centre Lignano Sabbiadoro, asi 150 m od pláže, na adrese Via Timavo 21. Ubytovacia agentúra sa nachádza asi 2,3 km od domu.

Ubytovanie:
v budove sa nenachádza výťah, klienti majú k dispozícii Wi-Fi (1 pripojenie na 1 apartmán) a parkovisko (1 parkovacie miesta na apartmán), spoločnú práčku za poplatok na mieste. Apartmány rôznych typov sú moderne zariadené, vybavené sociálnym zariadením, SAT TV,  klimatizáciou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom. Typ A2 pre dve osoby  má k dispozícii  obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a dvojlôžkom a nachádza sa na prízemí, bez balkóna. Typ B pre 4 osoby má k dispozícii  obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a pohovkou pre jednu osobu, spálňu  s tromi lôžkami - dvojlôžko a jednolôžko, malý balkón /na 1. poschodí/ alebo terasu na prízemí. Rovnakú dispozíciu má aj typ B4 pre 4 osoby na 1. poschodí  a typ B4T pre 4 osoby (na prízemí s malou terasou). Typ  C5  má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a pohovkou pre jednu osobu, jednu spálňu s jednolôžkom a jednu spálňu s tromi lôžkami,malý balkón a nachádza sa na 1. poschodí. Rovnakú dispozíciu, ale bez balkóna má typ C5T na prízemí. Typ  C7 pre 7 osôb  má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a pohovkou pre jednu osobu, dve spálne s tromi lôžkami,nachádza sa buď na 1. poschodí (malý balkón) alebo na prízemí (bez balkóna).

Stravovanie:
bez stravy

Pláž:
piesočnatá upravená pláž sa nachádza asi 150 m od rezidencie, vstup do mora je vhodný aj pre najmenšie deti.

Doprava:
individuálna alebo autobusová.V termínoch 2.7. - 3.9. nástupný deň iba nedeľa.

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň s týždennou výmenou, 1 parkovacie miesto/apt.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: LUX BUS 120 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za samostatnú dopravu a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20 EUR/osoba. Nástupné miesta: BA bez príplatku, NR, TT - 10 EUR, PN, NM, TN - 14 EUR, PB, ZA, MT, RK - 18 EUR. Povinné príplatky: platba na mieste: miestna pobytová taxa. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/ deň. Kaucia: 100 EUR/apartmán - v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Ostatné doplatky na mieste: povinný doplatok za záverečné upratanie apt. 35 EUR/apt., detská postieľka pre deti do 2 rokov 20 EUR/týždeň (na vyžiadanie), detská stolička 10 EUR/týždeň /na vyžiadanie/. Malé zvieratá do max. 25 kg povolené za 105 EUR/týždeň (na vyžiadanie). WiFi za doplatok 20 EUR/týždeň - obmedzená kapacita. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z cien uvedených pri tomto objekte nie je možné poskytnúť zľavu za skorý nákup.

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

LIGNANO

Známe a vyhľadávané letovisko, oddelené riečkou Tagliamento od Bibione a pozostávajúce z troch častí. Najstaršej a najzelenšej Pinety s Parkom Hemingway, pokojnej Riviery s prístavom a golfovým ihriskom a najrušnejšej časti Sabbiadoro s nákupnými a zábavnými možnosťami. Všetky časti spája niekoľkokilometrová piesková pláž rozdelená na približne 20 sektorov so slnečníkmi a ležadlami. V celom stredisku je množstvo hotelov, penziónov a apartmánových domov, nechýba typická dlhá nákupná promenáda. Lignano ponúka predovšetkým najmladším návštevníkom zábavu a rôzne aktivity – veľký aquapark, zoologickú záhradu Punta Verde, lunapark, zábavno - didaktický park Gulliverlandia a Junior park. Na pláži je možnosť pripojenia zadarmo ku Wi-Fi, stačí požiadať o prístup v plážovom bare Terazza a Mare (Lungomare Trieste) alebo v informačnej turistickej agentúre Agenzia Turismo FVG /vyžaduje sa ID alebo pas/.