Menu
Neviete si rady? Zavolajte. +421 911 674 111 PON - PIA 11,00 h - 19,00 h

Po stopách sv. pátra Pia - pútnický zájazd

Destinácia: Taliansko, Apúlia (Puglia)
Kód zájazdu: 1227009
Cena od: 499 €
Príplatky od: 190 €
Poznávacie zájazdy
Pútnické zájazdy

Výber termínu

15.10.2022 4 dni Last Minute 499 € +190 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program:
1.deň »
odlet z Viedne do talianskeho prístavného mesta Bari, panoramatická autobusová prehliadka centra Bari (Duomo of San Sabino, jedinečná Bazilika Sv. Mikuláša, v ktorej je od roku 1087 svätcov hrob). Popoludní transfer autobusom do mestečka San Giovanni Rotondo - pôsobiska sv. pátra Pia, slovenská svätá omša. Ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.

2.deň »
raňajky, prehliadka areálu, kde pôsobil v rokoch 1916 - 1968 sv. páter Pio – charizmatický kapucínsky kňaz, ktorý mal vyše 50 rokov na svojom tele ustavične stigmy. Celodenný náboženský program v San Giovanni Rotondo, počas ktorého uvidíte miesta spojené so životom a pôsobením sv. pátra Pia (prehliadka Baziliky Santa Maria delle Grazie a Baziliky sv. Pia, návšteva hrobu sv. pátra Pia). V Bazilike sv. pátra Pia bude náš kňaz celebrovať slovenskú svätú omšu a vo vonkajšom areáli absolvujete Krížovú cestu. V podvečer návrat do hotela, večera, nocľah.

3.deň »
raňajky, dopoludnie strávite v San Giovanni Rotondo, kde bude čas na osobné rozjímanie. Popoludní vás čaká výlet autobusom do Monte Sant´Angelo (pamiatka UNESCO). Slovenská svätá omša v jaskyni, kde sa v rokoch 490, 492 a 1656 zjavil archanjel Michal. Toto miesto bolo v minulosti navštívené tiež viacerými pápežmi a svätcami. Transfer autobusom späť do hotela, večera a nocľah.

4.deň »
raňajky, slovenská svätá omša v San Giovanni Rotondo celebrovaná našim kňazom, osobné voľno, v závislosti od letových časov transfer na letisko v Bari a odlet do Viedne.

Popis:
Ubytovanie:
3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha, WC) v 3* hoteli v oblasti San Giovanni Rotondo.

Stravovanie:
3 x polpenzia (raňajky formou švédskych stolov, večere servírované formou menu s tromi chodmi).

Doprava:
Letecká doprava » Viedeň - Bari a späť.

Ostatné:
transfery a doprava podľa programu klimatizovaným autobusom, náboženský program podľa popisu, panoramatická autobusová prehliadka Bari, návšteva Monte Sant´Angelo, služby slovenského sprievodcu/kňaza počas zájazdu, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os.

Priplatky:
za 1/1 izbu 120 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 20 €/os.

Poznámka:
PRI KÚPE ZÁJAZDU DO 31.03.2022, TRANSFER Z BRATISLAVY NA LETISKO VO VIEDNI a späť ZDARMA!