Menu
Neviete si rady? Zavolajte. +421 911 674 111 PON - PIA 11,00 h - 19,00 h

Lurdy - pútnický zájazd

Destinácia: Francúzsko, Occitánia, Lurdy
Kód zájazdu: 1227008
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Pútnické zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:
1. deň »
pri zájazdoch 9712* a 9715* je odlet z Bratislavy do Lúrd, pri ostatných zájazdoch je odlet z Viedne do Toulouse, transfer autobusom do hotela Lurdách, ubytovanie, prehliadka areálu (baziliky, podzemná Bazilika Pia X., kaplnky a Jaskyňa Zjavenia), účasť na organizovanom náboženskom programe, večera, ružencová pobožnosť a sviečkový mariánsky sprievod, nocľah.

2. deň »
slovenská svätá omša v Jaskyni Zjavenia, raňajky, individuálna návšteva bazénov s lurdskou vodou. Premietanie videa o živote sv. Bernadety, ktorá v 14 rokoch zažila 18 zjavení Panny Márie oficiálne uznaných cirkvou. Zvesť o zjaveniach pritiahla do Lúrd pútnikov a boli zaznamenané zázračné uzdravenia. Mnohé boli uznané lekárskymi kapacitami ako vedecky nevysvetliteľné. Slovenská pobožnosť Krížovej cesty (výjavy a sochy v nadživotnej veľkosti), Eucharistická procesia s požehnaním, večera, ružencová pobožnosť, večerný sviečkový sprievod, nocľah.

3. deň »
ranná slovenská svätá omša, raňajky, možnosť účasti na medzinárodnej svätej omši v podzemnej Bazilike Pia X. Prechádzka po stopách sv. Bernadety na miesta spojené s jej životom (mlyn, Cachot, hospic a farský kostol). Možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou a návštevy hradu týčiaceho sa nad mestom. Eucharistická procesia s požehnaním chorých, večera, ružencová pobožnosť a večerný sviečkový sprievod, nocľah. Pri zájazdoch 9712* a 9715* je v podvečerných hodinách transfer na letisko a odlet z Lúrd do Bratislavy.

4. deň »
slovenská svätá omša, raňajky, voľno, transfer na letisko do Toulouse a odlet do Viedne.

Popis:
Ubytovanie:
2 x (zájazdy 9712* a 9715*), resp. 3 x (ostatné zájazdy) v 3* hoteli priamo v centre Lúrd.

Stravovanie:
2x (zájazdy 9712* a 9715*), resp. 3x (ostatné zájazdy) polpenzia (raňajky a večere s vínom a vodou) formou švédskych stolov.

Doprava:
Letecká doprava » Bratislava – Lurdy a späť (pri zájazdoch 9712* a 9715*). Pri ostatných zájazdoch Viedeň – Toulouse a späť.

Ostatné:
služby sprievodcu a sprievod kňaza, transfery autobusom z letiska do Lúrd a späť, náboženský program podľa popisu, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os., City tax v hoteloch v Lurdách 3 €/os./noc.

Priplatky:
za 1/1 izbu 75 €. Dobrovoľný príspevok na prevádzku areálu v Lurdách 10 €/os.

Poznámka:
Možnosť doplatenia obedov vrátane vody a vína v cene 8 €/obed. Na vyžiadanie zaistíme ubytovanie v 4* hoteli (za príplatok).

PRI KÚPE DO 31.03.2022, TRANSFER Z BRATISLAVY DO VIEDNE ZDARMA!

Lurdy