Menu
Neviete si rady? Zavolajte. +421 911 674 111 PON - PIA 11,00 h - 19,00 h

Izrael a Mŕtve more - pútnický zájazd letecky

Destinácia: Izrael
Kód zájazdu: 1227006
Cena od: 730 €
Príplatky od: 250 €
Poznávacie zájazdy
Pútnické zájazdy

Výber termínu

14.11.2022 8 dní First Minute 730 € +250 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program:
1.deň »
odlet z Viedne do Tel Avivu, transfer autobusom na sever Izraela, ubytovanie v hoteli v oblasti Galilea, večera a nocľah.

2.deň »
raňajky, prehliadka Nazareta (Bazilika Zvestovania, Kostol sv. Jozefa) a Kány Galilejskej (miesto prvého zázraku - premenenie vody na víno - možnosť obnovenia manželských sľubov), pokračujeme do Kafarnaumu, na Horu Blahoslavenstiev a Tabghy, večera v hoteli, nocľah.

3.deň »
raňajky, výstup na vrch Tabor, kde si prezrieme Kostol Premenenia Pána a pokračujeme na miesto krstu Ježiša Krista (Yardenit) v rieke Jordán. Zastávka v Jerichu (najstaršie trvalo osídlené a najnižšie položené miesto na Zemi) a ubytovanie v hoteli v Betleheme, večera a nocľah.

4.deň »
raňajky, návšteva kresťanských pamiatok a posvätných miest v Betleheme (Bazilika Narodenia, Pole pastierov, Jaskyňa Mlieka), popoludní kúpanie v Mŕtvom mori a uvidíte tiež Ain Karem (miesto narodenia Jána Krstiteľa a Navštívenia Panny Márie u Alžbety). Návrat do Betlehema, večera a nocľah.

5.deň »
raňajky, celodenná pešia prehliadka Jeruzalema počas ktorej navštívite Olivovú horu, Pater Noster, Dominus Flevit, Getsemanskú záhradu, Kostol Hrobu Panny Márie, Večeradlo a zastavíte sa pri Múre nárekov. Návrat do Betlehema, večera a nocľah.

6.deň »
raňajky, prehliadka Betánie – Lazarov hrob. Prechod Júdskou púšťou k Mŕtvemu moru (kúpanie). Možnosť výletu na pevnosť Massada a do Qumranu. Večera a nocľah.

7.deň »
raňajky, dopoludnia prehliadka Jeruzalema - Via Dolorosa (Krížová cesta so zastaveniami) a Bazilika Božieho hrobu na Golgote. Popoludní kúpanie v Mŕtvom mori, návrat do Betlehema, večera a nocľah. 8.deň » raňajky, odchod autobusom na letisko do Tel Avivu a následne odlet do Viedne.

Popis:
Ubytovanie:
7 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli.

Stravovanie:
7 x polpenzia (raňajky a večere formou švédskych stolov).

Doprava:
Letecká doprava » Viedeň – Tel Aviv a späť.

Ostatné:
transfery a doprava po Izraeli klimatizovaným autobusom, služby sprievodcu - kňaza, náboženský program, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 250 €/os. Priamo v Izraeli sa platí obslužné 40 USD/os. a vstupy do pamiatok a chrámov 40 USD/os.

Priplatky:
za 1/1 izbu 260 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.